Majstrovstvá Európy a Majstrovstvá sveta veteránov v orientačnej cyklistike
  • Vytvoril: Juraj Opršal
  • Dátum: 03.07.2018 17:46:56
  • Komentáre

Naši orientační cyklisti sa tento víkend zúčastnili medzinárodných pretekov pri Budapešti.

V kategórii mužskej elity na Majstrovstvách Európy sa na strednej trati najlepšie umiestnil Matej Müller (25. miesto). Na dlhej trati bol z našich najrýchlejší Štefan Šurgan (35. miesto).

Vrámci Majstrovstiev sveta veteránov sa o prekvapenie postarala Eva Králová, ktorá sa víťazstvom na strednej i dlhej trati stala dvojnásobnou Majsterkou sveta v kategórii W70!
V kategórii W55 na strednej trati si výborné 4. miesto vybojovala Taťjana Jánošková.

Neoficiálne výsledky nájdete TU.

Čítať ďalej

Majstrovstvá Európy dorastu v orientačnom behu
  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 01.07.2018 14:50:42
  • Komentáre

Majstrovstvá Európy dorastu v Bulharsku dnes skončili  pretekmi v štafetách. Z našich mladých reprezentantov si najlepšie počínala v kategórii W16- štafeta dorasteniek, v zložení Dorota Šmelíková, Ľuboslava Weissová a Sandra Ivánková, ktorá obsadila 9. miesto.

V kategórii M18- skončila naša štafeta v zložení Tobiáš Goldschmidt, Adam Jonáš a Daniel Pompura na 19. mieste.

V kategórii M16- štafeta v zložení Lukáš Novota, Martin Roháč a Tibor Fedor nebola klasifikovaná.