Majstrovstvá Sveta juniorov v orientačnom behu 2018
  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 13.07.2018 21:46:50
  • Komentáre

V piatok sa bežalo finále na krátkej trati, do ktorého sa dostali len traja slovenskí pretekári.

Výsledky,

M-20 1. Jesper Svensk SWE, 2. Simon Imark SWE, 3. Henrik Johannesson SWE, .... Jakub Chupek mp.

W-20 1. Csilla Gardonyi HUN, 2. Sanna Fast SWE, 3. Barbora Chaloupska CZE, ... 40. Tereza Šmelíková, 53. Tamara Miklušová,

Oficiálne výsledky  TU.

Čítať ďalej

Majstrovstvá sveta veteránov v orientačnom behu WMOC 2018
  • Dátum: 13.07.2018 21:21:36
  • Komentáre

Ondrej Píják získal ďalšiu medailu, tento krát je to strieborná medaila z dlhej trati. Katarína Lamiová sa umiestnila na  4. a Jozef Pollák  na 8. mieste.

Oficiálne výsledky z dlhej trati TU.

Čítať ďalej

• Dátum: 11.07.2018 22:09:08
  • Komentáre

V stredu sa bežalo finále na krátkej trati, kde v kategórii M35 získal bronzovú medailu Ondrej Piják. Do prvej desiatky sa umiestnili ešte traja slovenskí pretekári.