Majstrovstvá Europy dorastu EYOC 2019
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 29.06.2019 21:04:47
  • Komentáre

Majstrovstvá Európy dorastu v Bielorusku dnes pokračovali  pretekmi v štafetách. Z našich mladých reprezentantov si najlepšie počínala v kategórii W-18 štafeta, v zložení Tamara Miklušová, Ľuboslava Weissová a Dorota Šmelíková, ktorá obsadila 7. miesto.

V kategórii M-16 skončila štafeta v zložení Martin Roháč, Richard Sláma a Lukáš Mário Novota na 11. mieste.

V kategórii W-16 skončila štafeta v zložení Ema Havlíková, Petronela Filipová a Simona Mihaličová na 16. mieste.

V kategórii M18- skončila štafeta v zložení Adam Jonáš, Medard Féder a Daniel Pompura na 22. mieste.